Olejek konopny CBG 5% FULL SPECTRUM
Olejek konopny CBG 5% FULL SPECTRUM
Olejek konopny CBG 5% FULL SPECTRUM
Olejek konopny CBG 5% FULL SPECTRUM
Olejek konopny CBG 5% FULL SPECTRUM
Olejek konopny CBG 5% FULL SPECTRUM

Olejek konopny CBG 5% FULL SPECTRUM

Pojemność - 10ml lub 20ml
CBG - 500 mg, THC < 0,20%
100%naturalny/100%organiczny
dawka (1kropla) - 2,5mg CBG

99,99 zł
Brutto
Pojemność
Ilość

Opis

Nasz Olejek CBG 5% FULL SPECTRUM to doskonały wybór dla tych, którzy poszukują wysokiej jakości produktu zawierającego pełne spektrum kannabinoidów. Nasza formuła zawiera aż 500 mg kannabigerolu, bogatego w CBG, CBGA, CBGV, CBD, CBC, CBN, CBDA, THCA, THCV oraz THC. Dzięki temu oferujemy pełne bogactwo naturalnie występujących składników rośliny konopi, w tym terpeny, flawonoidy oraz kwasy tłuszczowe: omega-3, omega-6 i omega-9.

przy1.png

Naszym priorytetem jest zapewnienie łatwego i precyzyjnego dozowania, dlatego olejek jest umieszczony w butelce z zakraplaczem. Możesz być pewien, że otrzymasz produkt certyfikowany, który został przebadany laboratoryjnie oraz jest poddawany stałej kontroli jakości. Nasza ekstrakcja alkoholowa pozwala zachować pełne spektrum kannabinoidów, a także sprawia, że CBG pozostaje 100% naturalny i organiczny.

Nasz olejek został wyprodukowany z surowców bez zawartości pestycydów i metali ciężkich, dzięki czemu gwarantujemy jego najwyższą jakość i bezpieczeństwo. Co więcej, zawartość THC w naszym produkcie jest mniejsza niż 0,2%, co gwarantuje, że jest on legalny oraz nie wywołuje efektów psychoaktywnych.

.

Każda kropla naszego olejku CBG 5% to 2,5 mg CBG, dzięki czemu możesz precyzyjnie dostosować dawkę do swoich indywidualnych potrzeb. Pojemność 10 ml pozwala na długi czas użytkowania i korzystanie z dobroczynnych właściwości tego produktu.

Jak działa CBG?

chroni komórki układu nerwowego

ma właściwość przeciwutleniającą, wiąże wolne rodniki

łagodzi stany zapalne

ma działanie przeciwbólowe, działa na bóle głowy, migreny

zmniejsza skurcze mięśni i przewlekły ból dolnej części pleców

stymuluje apetyt

obniża ciśnienie wewnątrzgałkowe

działa antyzapalnie na jelita

łagodzi stany depresji, lękowe

jest istotnym elementem leczenia chorób metabolicznych,

jest istotnym elementem terapii funkcji poznawczych i wykonawczych

Dla kogo jest olejek CBG?

Przede wszystkim dla osób, które zmagają się z:

zapaleniem jelit i IBS (zespół jelita drażliwego),

zaburzeniem pracy pęcherza moczowego,

jaskrą (obniża ciśnienie wewnątrzgałkowe),

chorobą Huntingtona,

zaburzeniami apetytu,

chorobami neurodegeneracyjnymi, jak np. Parkinson, alzheimer, stwardnienie rozsiane

depresją i nerwicami

choroby skórne, jak łuszczyca, egzema, atopowe zapalenie skóry, trądzik

wysokim poziomem cholesterolu.


Ponadto olejek CBG ma zbawienne działanie dla osób, którym na co dzień towarzyszy stres, brak skupienia i koncentracji, wysyłek. Dlatego profilaktyczne dostarczanie CBG do organizmu wydaje się konieczne dla osób które: uprawiają sport (amatorsko czy zawodowo), prowadzą intensywny tryb życia, przedsiębiorców, osób na stanowiskach kierowniczych.

Olejek CBG 5% FULL SPECTRUM ma wielostronne zastosowanie. Poza relaksującym wpływem na organizm, może on również pobudzić Twoją energię i pozytywnie wpłynąć na proces metaboliczny. Dzięki temu produktowi możesz również efektywnie regulować reakcję organizmu na stres, co pozwoli Ci czerpać radość z codziennego życia.

Jesteśmy dumni, że wszystkie nasze produkty pochodzą z własnych upraw konopi cannabis sativa, które znajdują się na Podkarpaciu. Dzięki temu możemy zapewnić Ci najwyższą jakość, czystość i naturalność naszych produktów.

Wybierz Olejek CBG 5% FULL SPECTRUM i doświadcz korzyści, jakie może przynieść dla Twojego zdrowia i samopoczucia. Ciesz się pełnym bogactwem natury w naszym wyjątkowym produkcie!

...porównaj nasze serie olejków CBD i CDG

Przekonaj się sam, jak mocne wsparcie dla Twojego zdrowia może dostarczyć olejek konopny CBG 5% FULL SPECTRUM. Odwiedź naszego bloga , aby dowiedzieć się jak wybrać swój pierwszy olejek CBG i rozpocząć swoją przygodę z naszym produktem. Nie czekaj dłużej, twoje zdrowie jest tego warte!

Szczegóły produktu

100 Przedmioty

Zobacz także