OLEJKI CBG

Olejki CBG – poznaj ich fantastyczne właściwości!

Olejki CBG należą do jednych z najbardziej cenionych kannabinoidów. Produkt ten wytwarzany jest z konopi siewnych, które w przeciwieństwie do konopi indyjskich, nie wykazują właściwości odurzających. Olej CBG to produkt, który jest nowością na polskim rynku, a mimo to zyskał już spore grono zwolenników.

Aktualnie dostępne są dwa rodzaje stężenia olejków CBG: 5 lub 10 procent – ze względu na dominację CBD na rynku, specyfiki o wyższym natężeniu cannabigerolu nie zyskały jeszcze popularności. Ten odkryty stosunkowo niedawno kannabinoid swoje najlepsze lata ma jeszcze przed sobą. Nie zmienia to jednak faktu, że warto zainteresować się dostępnymi w naszym sklepie olejkami CBG o stężeniu 5 lub 10 procent.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

liście konopi

Czym różni się olej CBG od CBD?

Olej CBG jest rzadziej spotykany ze względu na trudności związane z jego pozyskaniem. CBG, czyli kannabigerol, występuje w roślinach jedynie w śladowych ilościach, dlatego tak ważne jest pozyskanie go w odpowiednim momencie rozwoju konopi. Przeoczenie tego momentu sprawi, że CBG zostanie przekształcony w inny kannabinoid. Wiele badań określających jego właściwości wskazuje na pozytywne aspekty jego wykorzystania w produktach zdrowotnych. Według przeprowadzonych jak dotąd specjalistycznych analiz olejek CBG może wykazywać bardzo szerokie spektrum działań: antybakteryjnych, przeciwbólowych, wyciszających i rozluźniających oraz wiele innych.

liscie konopi